Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Експортна стратегія

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України зазначає, що існує потреба в перебудові наявного підходу до політики зовнішньої торгівлі та визначення нових пріоритетів. Ці зміни вимагають нової нормативної та інституційної бази, яка включатиме стратегічне планування відносин з окремими країнами і регіонами світу.

Розробити стратегію допоможе інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) в рамках програми: «Україна: Програма лідерства, сприяння експорту, залучення інвестицій та розвиток» (ULEAD). Всі зацікавлені організації і компанії запрошені надавати свої пропозиції, щоб допомогти в реалізації цього важливого для України кроку.

«У держави вперше за історію незалежності з'явиться повноцінна експортна стратегія, і Україна, завдяки цьому, отримає чіткий план дій на найближчі п'ять років. Ми вдячні фонду, який відгукнувся на наш запит, і надає допомогу уряду України в розробці та реалізації перспективної політики сприяння експорту », - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - продавці України Наталія Микольська.

Мета Програми ULEAD - надання Україні допомоги у розвитку успішної економічної політики та лідерства. Адже, вихід на нові ринки, розробка нових конкурентоспроможних товарів і послуг, а також впровадження нових інструментів для підтримки експорту мають вирішальне значення для подальшого розвитку української економіки.

Джерело: http://www.agroperspectiva.com/ru/new...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы