• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Проведение исследований – вибираем КЭКР для оплаты

14.08.2019 310 0 0

Прямые материальные расходы на производство


Расходы на проведение исследования должны осуществляться по соответствующим кодам экономической классификации расходов бюджета в зависимости от вида расходов и сути платежа


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

09.07.2019  № 16-06-06/11753

Про застосування КЕКВ

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо застосування коду економічної класифікації видатків бюджету при оплаті проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг, та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333 (у редакції від 21.06.2012 р. № 754), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 р. за № 456/20769 (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету (п. 1.1 Інструкції).

Якщо розпорядник бюджетних коштів є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки здійснюються за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету залежно від виду витрат та суті платежу (пп. 2.2.8 Інструкції).

Якщо видатки передбачені на виконання державних програм, оплата яких здійснюється на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки проводяться за кодом економічної класифікації видатків бюджету 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм» (далі - КЕКВ 2281) (пп. 2.2.8.1-2 Інструкції).

Зважаючи на вищевикладене, якщо Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як розпорядник бюджетних коштів, є безпосереднім виконавцем програм та заходів, то видатки на проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг мають здійснюватись за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету залежно від виду витрат та суті платежу.

Якщо такі видатки передбачатимуться Міністерству економічного розвитку і торгівлі України на виконання державних програм, оплата яких здійснюватиметься на підставі укладених договорів з виконавцями проектів програм, які забезпечують розвиток у певній галузі, то такі видатки мають проводитись за КЕКВ 2281.

Перший заступник Голови

В. Дуда

Комментарии к материалу

Лучшие материалы