• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Розпочато виплати вкладникам «Терра банку»

З 13 січня 2015 року ПАТ «Перехідний банк «Кристалбанк» розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ «Терра банк» за договорами банківського вкладу, а також за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

За договорами банківського вкладу, картковими та поточними рахунками, сума яких, із врахуванням відсотків, нарахованих до дня запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ «Терра банк», не перевищує 20 000 гривень (включно) виплати здійснюватимуться через установи Публічного акціонерного товариства «ОТП Банк».

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно спочатку звернутися до колл-центру АТ «ОТП Банк» за телефоном 0 800 300 050 для реєстрації. У день, на який призначено виплату коштів – до установ АТ «ОТП Банк» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) для отримання грошових коштів.

Якщо сумма договору перевищує 20 000 грн, виплати здійснюватимуться через відділення ПАТ «Перехідний банк «Кристалбанк». Для отримання коштів вкладникам необхідно попередньо зареэструватися за телефоном: (044) 590 46 59.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину та/або довіреності спадкоємцям/довіреним особам, спочатку необхідно звернутися з відповідними документами (оригіналом свідоцтва про право на спадщину, довіреністю, паспортом та ідентифікаційним номером спадкоємця/довіреної особи) до ПАТ «Перехідний банк «Кристалбанк» за адресою: Кудрявський Узвіз, 2, м. Київ, 04053.

Джерело http://www.fg.gov.ua/news/do-uvagi-vk...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Розпочато виплати вкладникам «Терра банку»