Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Подорожі для економних: 7 лайфхаків, як не переплачувати за готель

Редакція

11.12.2017 146 0 0

Наближаються новорічні свята, які для багатьох стануть часом довгоочікуваного новорічної відпустки. Для тих, хто планує подорожувати, EtCetera підготував кілька порад, які допоможуть забронювати оптимальний готель з мінімальними витратами і максимальною кількістю послуг.

1 Шукайте готелі в студентських районах

Перевірте, чи є в місті студентські райони і як далеко вони розташовані від центру. Якщо витрати на дорогу до центру не будуть великими, ви можете непогано заощадити, взявши собі житло в студентському містечку. Зазвичай готелі в таких районах доступні, а навколо багато недорогих кафе.

2 Стати учасником програми лояльності

Якщо ви часто подорожуєте і користуєтеся однією мережею готелів або одним і тим

ж готелем в якомусь місті, вам вигідно стати учасником їх програм лояльності. Це дозволить отримати знижки на різні послуги. Також готелі зазвичай здійснюють розсилки, розповідаючи своїм постійним клієнтам про ексклюзивні пропозиції, які допоможуть заощадити.

3 Уникайте вихідних

Готелі в туристичних містах зазвичай підвищують ціни на номери в п'ятницю і суботу. Іноді ціни на вихідні злітають вдвічі або навіть втричі. Крім того, «вікенд» у будні легко поєднати з лоукост-перельотами, які зазвичай також більш активні в «непопулярні» дні тижня.

4 Ознайомтеся з екстра-послугами

Іноді готелі обманюють своїх гостей і не вказують повний перелік послуг, які входять в суму оплати за номер. Часто каву в фойє, використання спеціально обладнаних зон для роботи і сніданок вже включені у вартість бронювання. У холодних країнах, таких як Фінляндія і Естонія, у вартість готелю зазвичай входить сауна або лазня.

5 Замовляйте номер в бізнес-готелі

Ціни на номери в готелях, які отримують більшу частину свого доходу від подорожуючих з робочою метою, зазвичай нижче, ніж в тих, які заробляють на відпочиваючих. У вихідні та на свята такі готелі не користуються великим попитом, а значить, зменшують ціни на проживання.

6 Не їжте в готелі

Хоча сніданок або вечерю в номер виглядають привабливо і всіляко пропагуються

голлівудськими фільмами, ціни в готелі значно вище, ніж в ресторані поза готелем. Чайові працівникам готелю зазвичай відразу включаються у вартість страв. Більшість відвідувачів про це не здогадуються і зазвичай дають офіціанту подвійний чай.

7 Закупитися в магазині

Ціни на бар-меню в готелях часто заболочені. Дешевше буде купити найдорожчу пляшку мінералки в магазині, ніж найдешевшу в міні-барі готелю. Тому економте, подумавши про пиво і снеках заздалегідь.

Джерело: https://etcetera.media/ 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали