Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

З 2016 року відмінять планові перевірки великого бізнесу

4 листопада відбулася презентація концепції реформування офісу з обслуговування великих платників податків. Представили реформу голова ДФС Роман Насіров та виконуючий обов`язки офісу великих платників податків Євген Бамбізов.

За словами голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, це є дуже важливим кроком у реформуванні ДФС. «Ми впевнено рухаємось з тими реформами, які ми почали і кожного дня, кожного тижня, кожного місяця ми втілюємо ті плани, які в нас є , були та з`являються. Ми рухаємось в напрямку створення реальної сервісної служби, яка працюватиме за європейськими та світовими стандартами», - зазначив він.

За інформацією Насірова, в офісі великих платників податків обслуговується приблизно 1 тис. компаній і на кінець 2015 року їхня кількість збільшиться до приблизно 2 тис. Це вдалося досягти завдяки змінам, які відбулися в податковому кодексі в минулому році. Компанії, які знаходяться на обслуговуванні в Центральному офісі забезпечують майже половину надходжень до державного бюджету України.

«Реформа Центрального офісу є пріоритетною, адже завдяки їй, в Україні втілюється європейські стандарти сервісної роботи з платниками податків», - відмітив Насіров.

Місією є створення сприятливих умов для великих платників податків, стимулювання розвитку бізнесу та забезпечення принципу рівності перед законом. Концепція направлена на зміцнення партнерських відносин з платниками податків, на cервісність з обслуговування великих платників.

Як зазначив Євген Бамбізов метою проекту є «ритмічне наповнення державного бюджету та мінімізація втручання в діяльність платника та побудова офісу європейського зразка із застосуванням накращих світових практик».

Запропонована концепція, яка буде реалізована у 2016 році передбачає наступні основні тези:

- Нові обличчя(будуть набиратися за принципом нової поліції);
- Орієнтація на платника податків;
- Індивідуальне обслуговування;
- Зручність та cервісність.

За словами Насірова, з 2016 року відбудеться відміна планових перевірок для великих платників податків і це є одним з найважливіших кроків у реформуванні податкової системи в Україні. «Це буде великим кроком на зустріч великому бізнесу». Також, іншими кроками на великим компаніям є відшкодування ПДВ в автоматичному режимі та спрощення процедури митного оформлення.

З 2016 року кожен великий бізнес, який буде обслуговуватися у Центральному офісі, буде мати свого особистого координатора, який буде спеціалізуватися на проблемах того підприємства, за яким закріплений.

Джерело:

http://grushevskogo5.com/sobitiya/z-2...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы