• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Що змінилось у законодавстві про застосування РРО

Відповідно до норм Податкового кодексу платники єдиного податку І групи та платники ІІ і ІІІ груп (фізичні особи - підприємці), дохід яких протягом року не перевищує 1 мільйон гривень, можуть не застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обраного ними виду діяльності.

Якщо ж суб’єкт бізнесу у календарному році досягає обсягу доходу в понад 1 мільйон гривень, застосування РРО для такого платника єдиного податку стає обов’язковим.


Застосовувати РРО такий єдинник починає з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням перевищення, та продовжує у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Що стосується розміру фінансових санкції за порушення проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок), то якщо протягом календарного року порушення вчинено вперше – застосовується 1 гривня, за кожне наступне - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, товарів (послуг).


Зазначимо, такі нововведення внесені Законом України від 1 липня 2015 року № 569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».

Також по темі:

Комментарии к материалу

Лучшие материалы