• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Рада підвищила ренту за природний газ до 70%

Верховна Рада у понеділок 2 березня, схвалила Проект Закону № 2213 про внесення змін до статей 165 і 252 Податкового кодексу України, відповідно до якого ставка рентної плати на природний газ збільшується з 20% до 70%.

Відповідний закон підтримав 291 народний депутат.

«Це дозволить залучити до державного бюджету додаткові доходи, які будуть спрямовані на пряму підтримку домогосподарств з низькими доходами, а також збільшить чисті доходи газовидобувних підприємств, які будуть використані на подальший розвиток галузі», - йдеться в пояснювальній записці до вищезгаданого законопроекту.

Відповідно до пояснювальної записки, прийняття та реалізація законопроекту дозволить залучити у 2015 році до Державного бюджету України близько 9 млрд гривень.

Рада також звільнила благодійні організації, що надають допомогу тимчасово переміщеним особам з Донбасу та Криму, від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

За внесення змін до статей 165 і 252 Податкового кодексу України проголосували народних депутатів.

«З метою створення сприятливих умов для оперативного надання благодійними організаціями (їх філіями, представництвами) благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам пропонується звільнити таку допомогу від оподаткування податком на доходи фізичних осіб», - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Перелік таких благодійних організацій визначить Кабінет Міністрів.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/rada...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы