• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Податкова реформа вводить до 1 січня 2017 року спецрежим обкладення ПДВ сільгосппідприємствам

Податкова реформа вводить до 1 січня 2017 року спецрежим оподаткування податком на додану вартість сільгосппідприємствам. Про це йдеться в пояснювальній записці до нового законопроекту по податковій реформі № 3688, розміщеному на сайті Верховної Ради.

До вказаної дати сільськогосподарські підприємства будуть обкладатися податком у пропорції зарахування 75% в бюджет, а 25% на спецрахунок для власного використання. Спецрежим скасують з 1 січня 2017 року.

З 1 січня 2016 року скасовуються особливості оподаткування при постачаннях зернових і технічних культур, у результаті чого всі експортери зерна отримають право на відшкодування ПДВ.

Зазначимо, за розрахунками МВФ, частка сільського господарства у ВВП України приблизно 10%, при цьому частка податкових внесків з цієї галузі становить приблизно 1%.

Нагадаємо, проект нового Податкового кодексу мають намір створювати спільно в 2016 році. Яценюк пропонує робити це на базі урядового варіанту. У свою чергу лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко запропонував доопрацювати урядову редакцію Податкового кодексу з вступом його в силу в 2017 р.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман прогнозує, що до кінця наступного тижня Рада зможе прийняти бюджет. Сьогодні спікер парламенту поінформував, що робоча групадомовилася про зниження ЄСВ до 22% і збереження спрощеного оподаткування.

Також сьогодні в порядку денному з'явився новий законопроект Податкової реформи, в момент його публікації в повістці йому ще не присвоєно номер, і його тексту ще не було у відкритому доступі.

Джерело: http://ua.112.ua/ekonomika/podatkova-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы