Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Оренда - законодавчі обмеження по-новому

Питання оренди землі та діяльності аграрних компаній завжди були важливими в житті як українських громадян, так і економіки в цілому.

У зв'язку з чим не раз піднімалося питання про зміну законодавства у цій сфері.

Так, народний депутат Шинькович А.В. запропонував свій варіант змін у житті аграріїв.

Положеннями законопроекту №3783 від 19.01.2016 року передбачено доповнення до статті 5 Закону України «Про оренду землі». Згідно з нововведенням районна рада може прийняти рішення про встановлення обмеження загального розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які можуть одночасно знаходитися в оренді та / або суборенді у одного орендаря та інших осіб, які ним контролюються відповідно до умов, визначених Законом України «Про захист економічної конкуренції », а саме не більше 35 відсотків усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території району, які можуть бути передані в оренду.

Проектом пропонується також встановити, що рішення про встановлення відповідного обмеження районна рада приймає на строк не менше 3 років, для того щоб цей механізм не використовувався як засіб перерозподілу земельних ділянок між конкуруючими суб'єктами.

Джерело: http://news.wikilex.com.ua/2016/01/26...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы