• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Нові економічні закони, про які мало хто знав

За скандалами з податковою реформою і бюджетом поза увагою ЗМІ, як часто це буває, залишилися важливі закони, які заробили вже з нового року. Йдеться, зокрема, про нові правила реєстрації нерухомості, законі про трудових мігрантів і нововведеннях для власників авто.
 
Одна з головних новацій нового року - закон про державну реєстрацію нерухомого майна. Тепер повноваження передали на місця, в районні держадміністрації та виконавчі органи міських рад та залучили до процесу 7000 приватних нотаріусів. Плюси такого нововведення - відсутність черг та корупції, мінуси - значне подорожчання послуг.
 
Відповідно до закону про трудову міграцію, уряд хоче зобов'язати гастарбайтерів платити податки не тільки за кордоном, але і в Україні. Зате після повернення на батьківщину гастарбайтерів обіцяють забезпечити пенсіями, тільки от як наша країна домовиться про цих пенсіях з усіма іншими країнами, з яких до нас їдуть на заробітки, невідомо. Однак, якщо кожен заробітчанин щомісяця платитиме хоча б 420 гривень, то за рахунок трудових мігрантів бюджет щорічно поповнюватиметься мінімум на 15 мільярдів гривень.
 
В Україну не можна ввозити автомобілі, які не відповідають екологічним стандартам "Євро-5". Тобто автомобілі старше 2009 року. Та інстанції, яка контролюватиме відповідність цих норм, в Україні, немає. А значить - папірець можна буде купити, кажуть експерти. Тобто під виглядом "Євро-5" в Україні всупереч закону можуть завозити і машини стандарту "Євро-4" і навіть нижче.
 
З 1 січня скасовують мита на транспортні засоби з виключно електричним двигуном - так вони істотно подешевшають і їх стане більше на українському авторинку. З 5 митних зборів залишаються тільки два. Тобто якщо в Європі електрокар коштує 10 тисяч євро, тепер зареєструвати в Україні його можна приблизно за 2000 євро, раніше за автомобіль доводилося доплачувати всі 4000.

Джерело: http://www.panoptikon.org/articles/76...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы