• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Національний банк України затвердив Правила з організації захисту приміщень банків в Україні

ред. Uteka.ua

15.02.2016 335 0 0

Правління Національного банку України прийняло постанову від 10.02.2016 № 63 “Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків в Україні” (далі – постанова № 63).

Постанова № 63 розроблена з метою забезпечення банками в Україні захисту здоров’я та життя своїх працівників, належних умов схоронності готівки та інших цінностей.

Реалізація норм постанови № 63 спрямована на:

·         збільшення лімітів цінностей в автоматизованих та напівавтоматизованих АТМ-системах, якими обладнані неізольовані робочі місця касирів, до 600 та 200 мінімальних заробітних плат відповідно ;

·         запровадження можливості страхування обсягів готівки та інших цінностей, які зберігаються у сховищах банків;

·         спрощено підхід до визначення банком виду охорони залежно від обсягів цінностей (банк обирає вид охорони залежно від того, чи становить обсяг цінностей, що він зберігає, менше 4 000 мінімальних розмірів заробітної плати або більше, тобто запроваджено два рівні градації, у той час як раніше було чотири рівні).

Також цим документом визнаються такими, що втратили чинність, постанови Правління Національного банку України від 04 червня 2013 року № 195/ДСК “Про затвердження Правил з організації захисту приміщень банків України” та від 08 грудня 2014 року № 817/ДСК “Про затвердження Змін до Правил з організації захисту приміщень банків України”.

Упровадження відкритих (без грифу обмеження доступу “ДСК”) правил з організації захисту приміщень банків та запровадження системи страхування готівки і цінностей є черговим кроком регулятора на шляху наближення нормативно-правових актів до європейських принципів та норм.

Контроль за виконанням банками вимог цього регуляторного акта здійснюватимуть підрозділи Національного банку України шляхом проведення інспекційних перевірок.

Постанова № 63 набирає чинності з 13.02.2016.

Джерело: http://www.bank.gov.ua/control/uk/pub...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы