• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін розробив порядок перевірки посередників із купівлі-продажу нерухомості

Мінфін наказом від 27.03.2015 р. № 366 Деякі питання застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України затвердив Порядок розгляду Державною службою фінансового моніторингу України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, і застосування санкцій.

Дія порядку поширюється на суб’єктів підприємницької діяльності, які надають посередницькі послуги під час здійснення операцій із купівлі-продажу нерухомого майна. Факти порушень вимог «антизлочинного» Закону та/або підзаконних нормативно-правових актів виявляються службовими особами Держфінмоніторингу шляхом проведення планових і позапланових перевірок, у тому числі виїзних чи безвиїзних.

Санкції можуть бути застосовані до суб’єкта первинного фінансового моніторингу за порушення вимог Закону* та/або підзаконних нормативно-правових актів протягом 6 місяців із дня його виявлення, але не пізніше ніж через 3 роки з дня його вчинення.

Наказ від 27.03.2015 р. № 366 Деякі питання застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України набере чинності з дня офіційного опублікування.

Деякі питання застосування санкцій Державною службою фінансового моніторингу України

Комментарии к материалу

Лучшие материалы