• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Затверджено Умови оплати праці працівників установ та організацій, що належать до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Міністерство соціальної політики України наказом від 30.07.2015 м. Київ № 789, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 серпня 2015 р. за № 938/27383 затвердило Умови оплати праці працівників установ та організацій, що належать до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції ( далі - Умови оплати праці).

Керівникам установ та організацій, що належать до сфери управління Служби, встановити в штатних розписах посадові оклади (тарифні ставки) працівників у таких розмірах:

1 тарифного розряду - 1218 гривень;

2 тарифного розряду - 1223 гривні;

3 тарифного розряду - 1233 гривні;

4 тарифного розряду - 1243 гривні;

5 тарифного розряду - 1253 гривні;

6 тарифного розряду - 1263 гривні.

В Умовах оплати праці розяснено порядок встановлення надбавок та механізм визначення доплат.

Додатком 1 встановлені розміри тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ та організацій, що належать до сфери управління Служби.

В Додатку 2 наведена схема тарифних розрядів посад (професій) працівників установ та організацій, що належать до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

На момент опублікування наказ чинності не набрав.

З повним текстом документу ви можете ознайомитись за посиланням:

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы