• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Законопроект щодо масштабного стимулювання вітчизняного виробництва, залучення прямих іноземних інвестицій та розвитку малого та середнього підприємництва

Законопроект №2143а покликаний ліквідувати конкурентні недоліки для представників малого і середнього бізнесу та вітчизняних виробників у порівнянні з іноземними компаніями й великими підприємствами шляхом забезпечення для них ринкових умов доступу до державних закупівель в час економічної кризи та відсутності дешевих кредитних ресурсів.

Як зазначалось під час засідання, документом передбачається розширення мети та напрямів державної політики підтримки малого і середнього підприємництва, зокрема, шляхом гарантування прав і законних інтересів суб’єктів малого і середнього підприємництва при участі у державних закупівлях. Також пропонується удосконалення процедури оцінки пропозиції конкурсних торгів.

Пропозиція щодо зобов’язання Уповноваженого органу опубліковувати на власному веб-сайті аналітичну інформацію щодо частки товарів вітчизняного виробництва та частки малого та середнього бізнесу у загальному обсязі державних закупівель дозволить зробити цей процес більш прозорим та надасть можливість спостерігати його в динаміці.Народні депутати погодилися, що запровадження механізмів, запропонованих у законопроекті, дасть вагомий поштовх для розвитку вітчизняної промисловості, залучення прямих іноземних інвестицій та створення нових робочих місць, а, отже, і збільшення податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Більш того, у зв’язку з девальвацією національної валюти та нестабільним курсом національної грошової одиниці, закупівля товарів вітчизняного виробництва гарантує державному замовнику менші витрати на сервісне обслуговування порівняно з іноземним аналогом, а, значить, сприятиме прямій економії державних коштів.

Обговоривши зазначене питання, члени Ко мітету ухвалили рішення внести законопроект на розгляд Верховної Ради та за результатами розгляду у першому читанні пропонувати прийняти його за основу.

З текстом законопроекту ви можете ознайомитися тут:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/we...

Джерело: http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyn...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы