• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників

Законопроектом пропонується з 1 січня 2015 року відновити дію спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість для переробних підприємств по операціям з постачання ними власної виробленої продукції (молока, молочної сировини, молочних продуктів, м'яса, м'ясопродуктів, іншої продукції переробки тварин (шкур, субпродуктів, м'ясо-кісткового борошна), виготовленої із поставлених молока, або м'яса в живій вазі сільськогосподарськими підприємствами. Спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість для переробних підприємств діяв з 1998 року.

Проектом також пропонується у 2015 році змінити механізм розподілу коштів податку на додану вартість, які виплачуються у вигляді компенсації сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними молоко і м'ясо в живій вазі.

З цією метою передбачається суми компенсації, розрахованої як позитивна різниця між сумою податкових зобов'язань та сумою податкового кредиту з ПДВ в повному обсязі перераховувати на спецрахунки підприємств-переробників молока та м'яса.

Законопроект зареєстровано за №1699.

Джерело:http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyn...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы