• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Рекламування торгівлі на ринку форекс планується обмежити

Рекламування діяльності з надання послуг фізичним особам по здійсненню арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі на ринку форекс буде можливе лише для тих компаній, які отримали відповідні дозволи або ліцензії на території України, відповідно є резидентами і платниками податків в Україні.

Відповідну пропозицію містить проект Закону від 01.07.2015 №2208а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами форекс-дилерів».

На думку авторів законодавчої ініціативи, це дозволить суттєво зменшити неконтрольований відтік валюти за межі країни та унеможливити діяльність шахрайських компаній на форекс-ринку України.

Крім цього, законопроектом пропонується запровадити у КУпАП санкції щодо порушення вимог щодо реклами та спонсорства форекс-дилерів. Також планується встановити, що до повноважень Національного банку України належить контроль за дотриманням вимог законодавства компаніями, які надають послуги фізичним особам по здійсненню арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі на ринку форекс.

Джерело: http://kd.od.court.gov.ua/sud1514/new...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы