• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

На "молодіжне" житло держава у 2016 році може направити мільярд гривень

Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства наполягає на збільшенні видатків з Державного бюджету на програму доступного житла. Пропонується на ці цілі спрямувати 1 млрд грн.

Відповідний лист-пропозицію вже направлено до парламентського Комітету з питань бюджету, передає прес-служба Державного фонду, сприяння  молодіжному житловому будівництву.

В свою чергу, народні обранці пропонують об’єднати різні житлові програми та механізми, які розпорошені між різними головними розпорядниками бюджетних коштів, та запровадити уніфіковані інструменти підтримки громадян у вирішенні житлового питання.

Поміж тим, ВА «Укрмолодьжитло» у відкритому звернені закликало владу передбачити у Дербюджеті  1 млрд грн. на надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

У зверненні наголошується, що наразі 46% молодих українців вважає, що сприяння забезпеченню молоді житлом має бути пріоритетним напрямком державної молодіжної політики. Більш пріоритетним для молоді (49%) залишається лише питання сприяння зайнятості та самозайнятості.

Джерело: Україна комунальна

Комментарии к материалу

Лучшие материалы