Подписывайся на информационную страховку бухгалтера
Подписаться

Електронний цифровий підпис та спосіб його блокування

ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу платників податків, що у разі компрометації електронного ключа, підписувач може невідкладно звернутись до АЦСК ІДД з вимогою тимчасово заблокувати свій сертифікат.

Блокування посиленого сертифіката можна здійснити у телефонному режимі. Заява в усній формі подається заявником до АЦСК ІДД засобами телефонного зв’язку за номером (044) 284-00-10 , при цьому заявник повинен повідомити адміністратору реєстрації наступну інформацію:

ідентифікаційні дані власника сертифіката;

реєстраційний номер сертифіката ключа;

ключову фразу голосової автенфікації.

Письмова заява на блокування посиленого сертифіката подається до АЦСК ІДД або до відокремленого пункту реєстрації користувачів за встановленою формою та засвідчується власноручним підписом заявника. У разі якщо власником сертифіката є юридична особа, підпис уповноваженого представника юридичної особи засвідчується печаткою.

Форми заяв на блокування, скасування та поновлення посиленого сертифiката відкритого ключа знаходяться на веб-сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту за адресою www.acskidd.gov.ua в розділах «Форми документів» та «Блокування, поновлення, скасування сертифікатів».

Слід зауважити, що після блокування сертифікату заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів поновити строк чинності сертифікату або подати заяву про його скасування. У випадку не поновлення протягом вказаного терміну заблокованого сертифікату або неподання заяви про скасування – такий сертифікат ключа скасовується автоматично.

Джерело: http://desn-podatki.org.ua/?p=4838#mo...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы