• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НБУ дозволив банкам приймати документи клієнтів в електронній формі

Національний банк України дозволив українським банкам приймати у клієнтів електронні виписки та довідки при їх отриманні з державних реєстрів в електронній формі нарівні з паперовими документами.

Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції України з посиланням на роз'яснення НБУ комерційним банкам.

Згідно з даними Мін'юсту, йдеться про виписки й довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отриманих громадянами або юридичними особами з державних реєстрів в електронній формі.

Мін'юст наголошує, що аналогічні документи можуть бути отримані громадянами без участі держреєстратора через офіційний веб-сайт розпорядника реєстру у вигляді електронних документів, при цьому виписки, витяги та довідки у паперовій й електронній формах мають однакову юридичну силу.

Мін'юст закликає українців користуватися електронними сервісами, аби отримувати всі необхідні документи без черг і необхідності спілкування з чиновниками. Для отримання довідки або витягу міністерство пропонує заповнити спеціальну форму на своєму оновленому сайті.

Мін'юст також нагадує, що у разі відмови представником будь-якого з органів або банківських установ прийняти отримані через онлайн-сервіси документи, слід повідомляти представникам міністерства за телефоном гарячої лінії або по електронній пошті.

Джерело :http://economics.unian.ua/finance/108...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НБУ дозволив банкам приймати документи клієнтів в електронній формі