Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Через 3 місяці АМКУ буде зобов'язаний публікувати свої рішення

Органи Антимонопольного комітету України оприлюднюють рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному сайті АМКУ протягом 10 робочих днів з дня його прийняття. Рішення підлягає оприлюдненню в повному обсязі, крім інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.

 

Такий обов’язок АМКУ передбачено Законом (на основі проекта №2102) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України», який було опубліковано в сьогоднішньому номері "Голосу України". Закон набирає чинності через 3 місяці з дня опублікування. За цей час АМКУ повинен привести всі свої нормативні акти у відповідність до закону.

Законом передбачено наступне:

- інформація стосовно прийняття розпорядження про початок розгляду справи про узгодженні дії чи концентрацію, а саме назви, організаційно-правові форми учасників узгоджених дій чи концентрації, а також виду та змісту узгоджених дій чи концентрації підлягає опублікуванню на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту 

прийняття такого розпорядження.

- рішення, прийняте за результатом розгляду заяв, справ про узгодженні дії чи концентрацію публікується на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про недобросовісну конкуренцію на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.

Рішення підлягає опублікуванню у повному обсязі за вилученням інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.

Особа, яка надає інформацію як інформацію з обмеженим доступом, зобов’язана вказати яка саме інформація має обмежений доступ, навести аргументовані пояснення щодо вимоги такого статусу інформації, а також надати АМКУ не конфіденційну версію цієї інформації та документі, розголошення якої може завдати шкоди цій особі.

Слід відзначити, що АМКУ з липня цього рокузапровадив про публікацію своїх рішень.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/115552-cherez_3_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы