Через 3 місяці АМКУ буде зобов'язаний публікувати свої рішення
03.12.2015 198 0 0
Органи Антимонопольного комітету України оприлюднюють рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному сайті АМКУ протягом 10 робочих днів з дня його прийняття. Рішення підлягає оприлюдненню в повному обсязі, крім інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.
Такий обов’язок АМКУ передбачено Законом (на основі проекта №2102) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України», який було опубліковано в сьогоднішньому номері "Голосу України". Закон набирає чинності через 3 місяці з дня опублікування. За цей час АМКУ повинен привести всі свої нормативні акти у відповідність до закону.
Законом передбачено наступне:
- інформація стосовно прийняття розпорядження про початок розгляду справи про узгодженні дії чи концентрацію, а саме назви, організаційно-правові форми учасників узгоджених дій чи концентрації, а також виду та змісту узгоджених дій чи концентрації підлягає опублікуванню на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту
прийняття такого розпорядження.
- рішення, прийняте за результатом розгляду заяв, справ про узгодженні дії чи концентрацію публікується на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.
- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про недобросовісну конкуренцію на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.
- органи АМКУ публікують рішення за результатом розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції на офіційному веб-порталі АМКУ протягом 10 днів з моменту прийняття такого рішення.
Рішення підлягає опублікуванню у повному обсязі за вилученням інформації, яка визначена інформацією з обмеженим доступом.
Особа, яка надає інформацію як інформацію з обмеженим доступом, зобов’язана вказати яка саме інформація має обмежений доступ, навести аргументовані пояснення щодо вимоги такого статусу інформації, а також надати АМКУ не конфіденційну версію цієї інформації та документі, розголошення якої може завдати шкоди цій особі.
Слід відзначити, що АМКУ з липня цього рокузапровадив про публікацію своїх рішень.
Джерело: http://zib.com.ua/ua/115552-cherez_3_...
Комментарии к материалу