• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Оплата услуг по регистрации транспортного средства – определяем КЭКР

14.08.2019 181 0 0

Договор об оказании услуг: правовые аспекты


Применения кода экономической классификации расходов зависит от экономической сущности платежа


ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.06.2019 р. № 16-04-04/10527

Щодо застосування КЕКВ для оплати послуг з реєстрації транспортного засобу

Державна казначейська служба України розглянула <...> звернення <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333 (Наказ № 333) <...> (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

За кодом економічної класифікації видатків 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» здійснюються, зокрема, оплата транспортних послуг, проведення експертної оцінки транспортних засобів, реєстрації транспортних засобів, технічного огляду транспортного засобу, оплата оформлення прав водія тощо.

У свою чергу, за кодом економічної класифікації видатків 2800 «Інші поточні видатки» здійснюються видатки, які не пов'язані з придбанням товарів та послуг установами, утому числі: сплата податкових, неподаткових та інших платежів на безповоротній основі, справляння яких передбачено законодавством (включаючи плату за адміністративні послуги).

Таким чином, застосування коду економічної класифікації видатків залежить від економічної сутності платежу.

Для здійснення реєстрації бюджетних зобов'язань та бюджетних фінансових зобов'язань до органів Казначейства подаються документи, визначені пунктами 2.2 (Порядок № 309) та 2.4 Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України (Порядок № 309), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 р. № 309 <...>.

Перший заступник Голови

В. Дуда
 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы