• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Зміни у процесі подання документів на Шенгенську візу

23 червня 2015 року в Україні та інших країнах Східного партнерства країни Шенгенської зони запровадять Візову інформаційну систему (ВІС). Це відбувається в контексті всесвітнього процесу запровадження ВІС. Система вже працює в 16-и з 23-х регіонів світу; її запровадження розпочалося в жовтні 2011 року. До кінця листопада 2015 року до системи ВІС буде приєднано всі консульства країн-учасниць Шенгенського простору в усьому світі.

Головна зміна для громадян України, починаючи з 23 червня 2015 року, полягатиме в тому, що всі заявники повинні будуть з’явитися особисто в Посольство або візовий центр компанії «Ві-Еф-Ес Глобал», щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрову фотографію). Це проста та необтяжлива процедура. Вона стосується, зокрема, заявок на короткострокові Шенгенські візи (С-візи, із максимальним дозволом на перебування у 90 днів з кожних 180 днів).

На практиці це означає, що ваш перший особистий візит до консульства країни-учасниці Шенгенської зони та візових центрів компанії «Ві-Еф-Ес Глобал» після 23 червня 2015 року буде довшим на кілька хвилин. Цей час буде потрібен, аби ви змогли надати свої персональні біометричні дані. Всі інші процедури, зокрема, візовий збір, аплікаційні форми, залишаються незмінними.

Мета цього всесвітнього процесу запровадження системи ВІС полягає в тому, аби ліпше захистити заявників від крадіжки їхньої ідентичності та перешкоджати шахрайству з документами і торгівлі візами. Наприклад, взяття відбитків пальців широко використовується всередині ЄС для того, аби підняти рівень безпеки різних документів (посвідчення особи, паспорти). Використання біометричних даних для підтвердження ідентичності людини, яка має візу, вестиме до точнішої, швидшої та безпечнішої перевірки прикордонниками.

Більше інформації можна отримати за посиланням:

http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/...

Джерело: http://www.swedenabroad.com/uk-UA/Emb...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Зміни у процесі подання документів на Шенгенську візу