• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Малий та середній бізнес: здобуття грантів

Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD) оголошує запит на подачу проектних пропозицій щодо підтримки розвитку та конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні. Сумарний бюджет проектів сягатиме близько 30 мільйонів канадських доларів на період з 2015 по 2021 рр.

Проектні пропозиції можуть подавати лише канадські організації або консорціуми, в яких провідним партнером є канадська організація.

Такі консорціуми можуть включати партнерства з канадськими провінціями та/або організаційними об’єднаннями української діаспори в Канаді.

Міністерство має намір профінансувати від трьох до п’яти високоякісних проектів на підтримку малого і середнього підприємництва в Україні. Позатим, міністерство залишає за собою право підтримати будь-яку кількість або не підтримати жоден з проектів, поданих на розгляд.

Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 4 серпня 2015 року о 15:00 за східноєвропейським часом (UTC-5). Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Мета

Запит на подачу проектних пропозицій оголошено з метою відбору кращих проектів надання сталої та ефективної підтримки розвитку та поліпшення конкурентоспроможності МСБ в Україні. Передбачається, що успішні проекти поширять вплив попередніх канадських інвестицій в економічний розвиток України, мобілізують потенціал місцевих організацій, а також запропонують практичну технічну допомогу та ресурси задля сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

Проектні пропозиції мають сприяти досягненню кінцевого результату програми:

  • Кінцевий результат: поліпшення економічних можливостей для українських жінок та чоловіків в цільових регіонах.

Проекти також мають досягти хоча б один із двох вказаних нижче проміжних результатів:


Проміжний результат 1: більш конкурентоспроможні малі та середні підприємства, якими керують жінки та чоловіки.


Проміжний результат 2: поліпшене середовище ведення бізнесу для малих та середніх підприємств, у тому числі тих, які очолюють жінки.

Процес оцінки проектних пропозицій

Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади розглядатиме та оцінюватиме тільки повні заявки. Проектні пропозиції, що не відповідають критеріям або ті, які не міститимуть усіх зазначених в аплікаційній формі документів, до розгляду не прийматимуться.

Міністерство оцінюватиме проектні пропозиції відповідно до таких критеріїв:

1. Обґрунтування ініціатив.

2.Управління за результатами і аналіз ризиків

3. План впровадження проекту

4. Екологічна сталість

5. Гендерна рівність

6. Належне врядування

7. Сталість результатів

8. Фінансова інформація

9. Організаційний досвід у секторі.

Джерело: http://msb.enarod.org/%D1%81%D1%82%D0...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Малий та середній бізнес: здобуття грантів