Малий та середній бізнес: здобуття грантів
08.06.2015 196 0 0
Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD) оголошує запит на подачу проектних пропозицій щодо підтримки розвитку та конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні. Сумарний бюджет проектів сягатиме близько 30 мільйонів канадських доларів на період з 2015 по 2021 рр.
Проектні пропозиції можуть подавати лише канадські організації або консорціуми, в яких провідним партнером є канадська організація.
Такі консорціуми можуть включати партнерства з канадськими провінціями та/або організаційними об’єднаннями української діаспори в Канаді.
Міністерство має намір профінансувати від трьох до п’яти високоякісних проектів на підтримку малого і середнього підприємництва в Україні. Позатим, міністерство залишає за собою право підтримати будь-яку кількість або не підтримати жоден з проектів, поданих на розгляд.
Кінцевий термін подачі проектних пропозицій – 4 серпня 2015 року о 15:00 за східноєвропейським часом (UTC-5). Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
Мета
Запит на подачу проектних пропозицій оголошено з метою відбору кращих проектів надання сталої та ефективної підтримки розвитку та поліпшення конкурентоспроможності МСБ в Україні. Передбачається, що успішні проекти поширять вплив попередніх канадських інвестицій в економічний розвиток України, мобілізують потенціал місцевих організацій, а також запропонують практичну технічну допомогу та ресурси задля сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.
Проектні пропозиції мають сприяти досягненню кінцевого результату програми:
- Кінцевий результат: поліпшення економічних можливостей для українських жінок та чоловіків в цільових регіонах.
Проекти також мають досягти хоча б один із двох вказаних нижче проміжних результатів:
Проміжний результат 1: більш конкурентоспроможні малі та середні підприємства, якими керують жінки та чоловіки.
Проміжний результат 2: поліпшене середовище ведення бізнесу для малих та середніх підприємств, у тому числі тих, які очолюють жінки.
Процес оцінки проектних пропозицій
Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади розглядатиме та оцінюватиме тільки повні заявки. Проектні пропозиції, що не відповідають критеріям або ті, які не міститимуть усіх зазначених в аплікаційній формі документів, до розгляду не прийматимуться.
Міністерство оцінюватиме проектні пропозиції відповідно до таких критеріїв:
1. Обґрунтування ініціатив.
2.Управління за результатами і аналіз ризиків
3. План впровадження проекту
4. Екологічна сталість
5. Гендерна рівність
6. Належне врядування
7. Сталість результатів
8. Фінансова інформація
9. Організаційний досвід у секторі.
Джерело: http://msb.enarod.org/%D1%81%D1%82%D0...
Комментарии к материалу