Документальне оформлення операцій з інкубації птиці
Із цієї статті ви дізнаєтесь: як документально оформити операції з інкубації птиці.
Інкубація (від лат. incubatio – висиджування яєць) у птахівництві – це виведення молодняку з яєць птиці в інкубаторах. Інкубувати можна яйця усіх видів свійської птиці у всіх кліматичних зонах у будь-яку пору року, коли є біологічно повноцінні яйця.
Надходження яєць на інкубацію
Яйця птиці для інкубації можуть надходити на підприємство з різних джерел, а саме:
- з власних підрозділів (батьківське стадо птиці), що підтверджується Накладними (внутрігосподарського призначення) (сільгоспоблік, форма № ВЗСГ-8, затверджена Наказом № 929). Крім того, можна використовувати Щоденник надходження сільськогосподарської продукції (сельхозучет, форма № 81, затверджена наказом Мінсільгоспу СРСР від 24.11.72 р. № 269-2);
- від інших підприємств на умовах купівлі-продажу, що підтверджується Товарною накладною (сільгоспоблік, форма № ВЗСГ-7, затверджена Наказом № 929), Товарно-транспортною накладною (за формою додатку 7 до Правил, затверджених наказом Мінтрансу від 14.10.97 р. № 363), рахунком-фактурою тощо;
- від інших підприємств та населення на давальницьких умовах, що підтверджується договором на переробку давальницької сировини, який по суті є різновидом договору підряду (ст. 837–864 Цивільного кодексу). Давальницькі яйця приймаються за накладними форми № ВЗСГ-8. Детальніше про операції з давальницькою сировиною ми розповімо в наступних номерах.
Полная версия доступна только подписчикам
Подпишитесь на онлайн сервисы для бухгалтеров и кадровиков Uteka. Получите полный доступ библиотеки безопасных решений, которые делают вашу работу более эффективной.
Что входит в подписку?
и примеры
доступа
вопрос эксперту
обновления
материалам
материалов с 2015 года