• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підприємець звільняє працівника, не виплативши зарплату

Чим цінна ця стаття: ви дізнаєтеся, чим ризикує підприємець, який звільнив найманого працівника, але не погасив заборгованість із зарплати. А також про те, як працівникові захистити свої права, а підприємцеві вийти із цієї ситуації з найменшими фінансовими втратами.

Від чого допоможе захиститися: підприємцеві – від штрафів за несплату ПДФО та ЄСВ із нарахованої, але не виплаченої зарплати, а також від додаткових витрат, пов'язаних із можливим судовим розглядом. Працівникові – від втрати зарплати і від ризику не отримати допомогу по безробіттю відразу після звільнення.

Суть проблеми

У підприємця – фінансові труднощі. Через це він не може вчасно виплачувати працівникам зарплату. Працівника це не влаштовує, він хоче розірвати трудовий договір. Підприємець не заперечує. Проте розрахуватися з працівником у день звільнення не має можливості – немає грошей. Тому виникло запитання:

Чи можливо розірвати трудовий договір між підприємцем і працівником за наявності заборгованості із зарплати? Та які при цьому можуть бути наслідки для сторін?

Розглянути проблему нам допоможуть юрист і консультант із питань оподаткування.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали