• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як у Звіті з ЄСВ відобразити підвищення категорії за посадою?

31.07.2019 249 0 0

Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді (частина восьма)

Рішенням сесії виконавчого комітету селищної ради посаду спеціаліста було змінено на спеціаліста ІІ категорії. Як відобразити такі зміни в Звіті з ЄСВ? Чи треба показувати завершення роботи на посаді спеціаліста на підставі ст. 32 КЗпП і початок роботи на посаді спеціаліста ІІ категорії?

Виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради є виконавчий комітет ради, який утворюється відповідною радою на строк її повноважень. Виконком ради є підзвітним і підконтрольним раді, що його утворила, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади є також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

У разі звітування згідно з Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435 (далі – Порядок № 435, Звіт з ЄСВ), обов’язково треба враховувати, що виконком селищної ради відноситься до органу виконавчої влади, а його працівники – до спеціалістів держслужби.

Нагадаємо, що таблиця 5 Звіту з ЄСВ призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб та подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:

  • із застрахованою особою було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договіру, укладеного з фізособою-підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань);
  • було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;
  • особу було переведено на іншу посаду або роботу в того самого страхувальника;
  • особа вперше вступила на військову службу або закінчила її проходження (із виключенням зі списків особового складу військової частини, військового навчального закладу, установи тощо) у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби;
  • особі надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами (у т. ч. особам із числа військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу);
  • особі надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку;
  • особі надано відпустку для догляду за дитиною від 3-річного віку до досягнення нею 6-річного віку.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали