Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи включається строкова служба у ЗCУ до стажу для вислуги років медпрацівника?

Фельдшер-лаборант районної клінічної лікарні до призову на строкову військову службу працював санітаром у цій самій лікарні. Чи включатиметься час його строкової військової служби до стажу роботи, що дає право на отримання надбавки за вислугу років?

Відповідно до Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 29.12.09 р. № 1418 (далі – Порядок № 1418), лікарям, провізорам та фахівцям із базовою та неповною вищою медичною, фармацевтичною освітою державних і комунальних закладів охорони здоров’я встановлюється надбавка за вислугу років у розмірі від 10 % до 30 % посадового окладу залежно від стажу роботи (понад 3 роки – 10 %; понад 10 років – 20 %; понад 20 років – 30 %).

Дія Порядку № 1418 поширюється на медичних та фармацевтичних працівників, які працюють на зазначених у п. 3 цього Порядку посадах, у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування та умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали