• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи платити профвнески із зарплати за сумісництвом?

03.08.2018 202 0 1

Чи сплачуються профспілкові внески з лікарняних?

Працівник має основне місце роботи і сумісництво в одній установі. Чи зобов'язаний він платити внески із зарплати за сумісництвом?

Відповідно до п. 3.1 Рекомендацій щодо порядку сплати та обліку членських профспілкових внесків, затверджених постановою президії Федерації професійних спілок від 21.09.06 р. № П-6-15 (далі – Рекомендації № П-6-15), місячна заробітна плата члена профспілки включає суму зарплати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, нарахованих за основним місцем роботи, а також за сумісництвом.

Якщо працівник має основну роботу і сумісництво в одній установі та є членом первинної профспілки цієї установи, то, скоріш за все, для обох посад діє одна первинна профспілка.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали