• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Сумісник працює один місяць: чи буде максимальною надбавка за вислугу років?

Лікар працює в комунальному закладі охорони здоров’я понад 20 років і отримує надбавку за вислугу років у розмірі 30 % посадового окладу. Із червня 2016 року він працює сумісником за аналогічною посадою. Чи нараховуватиметься йому така надбавка в максимальному розмірі на посаді за сумісництвом?

Згідно із п. 7 Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 29.12.09 р. № 1418, надбавка за вислугу років виплачується щомісяця за фактично відпрацьований час за основним місцем роботи та за сумісництвом.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали