• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Соціальний захист деяких категорій осіб

01.02.2019 520 0 1

Як відомо, меж досконалості не існує. Це стосується й питань функціонування держорганів, реорганізація яких здійснюється практично безперервно. Розглянемо, на які структури покладено соціальний захист деяких категорій осіб, зокрема ветеранів.

Відповідно до постанови КМУ від 11.08.14 р. № 326 утворено Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (Держветеранів), на яку покладено завдання щодо соцзахисту ветеранів війни та учасників АТО.

Положення про цей держорган, діяльність якого спрямовується та координується Кабміном через Мінсоцполітики, затверджене постановою КМУ від 10.09.14 р. № 416 (далі – Положення № 416), конкретизує, що Держветеранів здійснює:

  • соціальний захист ветеранів війни та учасників АТО;
  • соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців, які звільняються, осіб, звільнених із військової служби, та учасників АТО.

Також ця держструктура здійснює в межах своїх повноважень державну політику у сфері волонтерської діяльності, соцзахисту осіб, зазначених у п. 11–14 ч. 2 ст. 7 Закону від 22.10.93 р. № 3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон № 3551), та членів сімей осіб, зазначених в абзацах четвертому – восьмому п. 1 ст. 10 цього Закону, у частині призначення їм одноразової грошової допомоги.

У цих нормах Закону № 3551 ідеться, зокрема, про:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали