Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Яка тривалість відпустки методиста позашкільного закладу?

Анна Лобатюк

09.10.2015 542 0 0

Яким нормативно-правовим актом установлено тривалість щорічної відпустки методиста музичної школи?

У ст. 9 Закону від 13.05.99 р. № 651-ХІV «Про загальну середню освіту» визначено типи навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Так, до загальноосвітніх навчальних закладів належать школи І–ІІ ступенів, школи-інтернати І–ІІІ ступенів, гімназії, ліцеї тощо; до інших закладів системи загальної середньої освіти – позашкільні навчально-виховні заклади для виховання дітей та задоволення їх потреб у додатковій освіті за інтересами (науковими, технічними, художньо-естетичними тощо).

Конкретизація типів позашкільних навчальних закладів міститься в Переліку, затвердженому постановою КМУ від 06.05.01 р. № 433. У цьому Переліку серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів є й музичні школи. Належність музичної школи до системи позашкільної освіти підтверджено і Положенням про початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школу естетичного виховання), затвердженим наказом Мінкультури від 06.08.01 р. № 523. Плани та програми роботи музичної школи з урахуванням регіональних особливостей, специфіки роботи закладу ухвалюються місцевими органами управління культури.

Ознаки належності середнього навчального закладу до позашкільного такі:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали