Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи має право на підвищення окладу за шкідливі умови санітарка фтизіатричного кабінету ЦРЛ?

23.01.2018 861 0 1

Жінка працює молодшою медсестрою у фтизіатричному кабінеті центральної районної лікарні з червня 2017 року. Чи має вона право на підвищення посадового окладу у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці та встановлення надбавок за тривалість безперервної роботи і вислугу років?

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджено спільним наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519 (далі — Умови № 308/519).

Підвищення посадових окладів (тарифних ставок) у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці на 60 %, 30 %, 25 % та 15 % передбачено працівникам закладів і структурних підрозділів, перелік яких наведено в додатку 3 до цих Умов (абзац перший пп. 2.4.5 Умов № 308/519).

У п. 4 додатка 3 до Умов № 308/519 зазначено заклади, підрозділи та посади, робота на яких дає право на підвищення посадових окладів (ставок) на 30 % у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці (посади всіх працівників незалежно від їх найменування). До таких закладів належать, зокрема, структурні підрозділи закладів охорони здоров’я, які здійснюють діагностику туберкульозу й надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на активну форму туберкульозу.

До протитуберкульозних закладів належить, зокрема, фтизіатричний кабінет як структурний підрозділ лікарняного, амбулаторно-поліклінічного закладу охорони здоров’я (п. 2 Переліку протитуберкульозних закладів, затвердженого наказом МОЗ від 16.07.09 р. № 514). Отже, у нашій ситуації молодша медсестра фтизіатричного кабінету ЦРЛ має право на підвищення посадового окладу на 30 %.

Перелік закладів, посад, розмірів надбавок за тривалість безперервної роботи та порядок їх виплати наведено в пп. 4.1.1 Умов № 308/519. До п. 13 цього переліку включено структурні підрозділи закладів охорони здоров’я, які здійснюють діагностику туберкульозу й надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на активну форму туберкульозу. Як ми вже з’ясували, до таких закладів належить фтизіатричний кабінет як структурний підрозділ ЦРЛ.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали