• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Публічні закупівлі: відповіді на актуальні питання

У цій консультації ви знайдете: відповіді на запитання щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, зокрема допорогові.

Чи можна залучити до проведення допорогових закупівель особу, яка працює за цивільно-правовим договором?

Так, можна. На відміну від надпорогових закупівель, коли такий варіант неможливий, оскільки процедури закупівель може проводити тендерний комітет або ж уповноважена особа замовника (працівник за трудовим договором або контрактом, а не за цивільно-правовим договором), для проведення допорогових закупівель замовник може залучити особу за цивільно-правовим договором.

Але замовникам не слід забувати, що залучена особа відповідатиме в межах відповідальності, передбаченої в умовах цивільно-правового договору. А відповідальність за недотримання вимог ч. 1 ст. 2 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), де передбачен обов'язок дотримання принципів здійснення публічних закупівель при допорогових торгах, нестиме замовник.

Чим необхідно керуватися замовникам при проведенні допорогових закупівель?

При здійсненні таких закупівель замовник повинен керуватися ч. 1 ст. 2 Закону № 922, ч. 1 ст. 3 цього Закону про принципи здійснення публічних закупівель, а також ч. 1 ст. 4 про оприлюднення додатка до річного плану закупівель, ч. 1 ст. 10 про оприлюднення звіту про укладені договори.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали