• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи потрібно відправляти лист-запрошення у разі переговорної процедури?

20.03.2019 373 0 1

Переговорна процедура закупівлі: детальна інструкція

Чи треба відправляти лист-запрошення у разі проведення переговорної процедури? Якщо так, то якою нормою це регулюється і чи може замовник сам визначати, у який спосіб він запросить на переговорну процедуру? Якою є відповідальність за відсутність листів-запрошень?

Переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками (ч. 1 ст. 35 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про пуб­лічні закупівлі», далі – Закон № 922).

Виключний перелік підстав для застосування переговорної процедури закупівлі наведено у ч. 2 ст. 35 Закону № 922.

Тож для застосування цієї процедури недостатньо лише підстави (підстав). Сама процедура має бути проведена правильно. І, як бачимо, однією з умов є проведення замовником переговорів з учасником (учасниками).

При цьому зауважимо, що за тими предметами закупівель, за якими законодавством передбачено обов’язкову перевірку кваліфікації учасників, замовник повинен під час переговорів вимагати від учасника надання ним документально підтвердженої інформації про його відповідність кваліфікаційним вимогам згідно зі ст. 16 Закону № 922.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали