• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Переговорна процедура закупівлі: детальна інструкція

20.02.2019 872 0 1

Переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Розглянемо специфіку проведення цієї процедури.

Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі — Закон № 922) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. При цьому забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладення договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом (ч. 7 ст. 2 Закону № 922). Тож, як і всі інші процедури закупівель, переговорна процедура має бути спланована в річному плані закупівель.

Спочатку переговорну процедуру закупівлі в річному плані закупівель має затвердити тендерний комітет (далі – ТК) власним протокольним рішенням, а потім річний план має бути оприлюднено замовником.

Зауважимо, що установленої форми річного плану закупівель у паперовому форматі немає. Тому це може бути довільна форма, але вона має містити всю інформацію, яку потім необхідно буде оприлюднити. Адже річний план оприлюднюють за формою, затвердженою наказом Мінекономрозвитку від 22.03.16 р. № 490 (далі – Наказ № 490). Тому, для того щоб секретар ТК оприлюднив у ProZorro саме інформацію з планування, затверджену ТК, річний план для розгляду на комітеті можна скласти за формою, затвердженою Наказом № 490.

Увага! Річний план закупівель та зміни до нього безплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом 5 календарних днів (далі – к. д.) із дня їх затвердження (ч. 1 ст. 4 Закону № 922).

Після внесення у відповідні поля всієї обов’язкової інформації, що передбачена затвердженою формою документа, на неї накладають електронний цифровий підпис (далі – ЕЦП), як це визначено п. 2 Наказу № 490.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали