• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Готуємося до казначейського обслуговування у 2017 році: формування мережі розпорядників коштів

Наталия Сушко

21.12.2016 736 0 1

Один із перших кроків, які мають бути здійснені ще в поточному році для забезпечення казначейського обслуговування в новому бюджетному році, є формування головними розпорядниками та розпорядниками коштів нижчого рівня й подання до органів Казначейства мережі. Правильно сформована та своєчасно подана мережа сприятиме оперативному відкриттю Казначейством рахунків для установ та упередить виникнення порушень бюджетного законодавства. Про порядок формування та строки подання мережі ви дізнаєтесь із цієї консультації.

Загальні норми

Методика складання мережі розпорядниками коштів державного та місцевих бюджетів регулюється Порядком казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженим наказом Мінфіну від 24.12.12 р. № 1407 (далі – Порядок № 1407), та Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Мінфіну від 23.08.12 р. № 938 (далі – Порядок № 938), відповідно.

Нагадаємо, що визначення термінів, порядок складання та строки подання мережі відповідними розпорядниками бюджетних коштів унормовано в гл. 4 Порядку № 938 та розд. ІІ Порядку № 1407.

Насамперед проаналізуємо визначення терміна «мережа розпорядника коштів» (див. табл.):

Визначення термінів у Порядку № 1407

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали