• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відображення витрат у фінзвітності

Склад, форми, принципи підготовки та подання фінансової звітності в державному секторі, загальні вимоги до визнання і розкриття її елементів визначає НП(С)БОДС 101 «Подання фінансової звітності». Механізм розкриття інформації за статтями витрат за обмінними та необмінними операціями у фінансовій звітності розпорядників бюджетних коштів регулюється Порядком заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затвердженим наказом Мінфіну від 28.02.17 р. № 307.

Інформація про витрати розпорядників бюджетних коштів відображається у формі № 2-дс «Звіт про фінансові результати«. Звіт складається в кінці кожного звітного періоду. Нагадаємо, звітним є період, що починається 1 січня і закінчується в останній день звітного кварталу та 31 грудня того самого року.

У формі № 2-дс усі витрати групуються відповідно до НП(С)БО 135 за їх видами (обмінні та необмінні) та деталізуються за статтями витрат у кожній групі.

Звіт включає інформацію про обсяги витрат, понесених для отримання доходів від обмінних та необмінних операцій. Рахунки цих витрат є активними, тому мають дебетове сальдо.

Як відобразити витрати за вказаними операціями в розд. І «Фінансовий результат діяльності« форми № 2-дс, покажемо в табл. 1.

Таблиця 1

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали