• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відображення касових операцій в облікових регістрах

17.04.2019 335 0 1

Касові операції в бюджетній установі

У консультації розкажемо, у якому меморіальному ордері (далі – МО) відображаються касові операції та який порядок його складання.

Відповідно до п. 2 ст. 56 Бюджетного кодексу (далі – БК) усі бюджетні установи ведуть бухоблік згідно з НП(С)БОДС та іншими нормативно-правовими актами в порядку, установленому Мінфіном.

На виконання ст. 56 БК та Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» Мінфіном були розроблені та затверджені наказом від 08.09.17 р. № 755 типові форми МО, інших облікових регістрів суб’єктів держсектору та порядок їх складання (далі – Порядок № 755).

Господарські операції відображаються у бухобліку методом їх суцільного і безперервного документування. Записи в облікових регістрах провадяться на підставі первинних документів, створених за вимогами Положення про документальне забезпечення записів бухгалтерського обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.05.95 р. № 88 (далі – Положення № 88).

Первинні документи – це документи, створені у письмовій або електронній формі, які містять відомості про господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення (п. 2.1 Положення № 88).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали