• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зарплата педпрацівникам дитячих туберкульозних санаторіїв

02.10.2019 272 0 0

Так, має. Пояснимо чому.

Педагогічним працівникам установ охорони здоров’я, соціального захисту (крім дитячих будинків) ставки заробітної плати (посадові оклади) встановлюються в розмірах і на умовах, передбачених для аналогічних працівників установ освіти (п. 16 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102, далі – Інструкція № 102).

З 01.09.19 р. посадові оклади (ставки зарплати) педагогічних працівників закладів охорони здоров’я (далі – ЗОЗ), оплата праці яких здійснюється коштом державного та місцевого бюджетів, підвищуються на 10 % (п. 11 Постанови № 22).

Посадові оклади (ставки зарплати) педпрацівникам ЗОЗ установлюються керівниками цих закладів на підставі чинних кваліфікаційних вимог і тарифних розрядів працівників відповідної кваліфікації під час тарифікації за результатами атестації.

Розмір тарифних розрядів та оплата праці педпрацівників, як зазначалося вище, визначається відповідно до умов праці, передбачених Інструкцією № 102 та наказом МОН від 26.09.05 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Розміри посадових окладів, ставок зарплати залежно від тарифного розряду педагогічного працівника наведемо в таблиці.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали