Отримайте доступ до готових рішень, публікацій та оглядів
Підписатися

Як оплатити працю звукорежисеру позашкільного закладу освіти?

20.02.2019 977 0 0

У позашкільному закладі освіти є посада звукорежисера. Якими нормативними документами керуватися, визначаючи тарифний розряд та посадовий оклад працівника, що обіймає цю посаду?

Згідно з п. 2 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі – Інструкція № 102), умови оплати праці керівників, спеціалістів, службовців та робітників структурних підрозділів та окремих працівників освіти, для яких вони не передбачені Інструкцією № 102, установлюються відповідно до умов оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей народного господарства та виробництва.

Звукорежисер є працівником галузі культури. Робота на цій посаді оплачується на умовах і в порядку, передбачених нормативно-правовими актами цієї галузі, зокрема наказом Мінкультури від 18.10.05 р. № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки» (далі – Наказ № 745).

Відповідно до Класифікатора професій ДК 003:2010 посаду звукорежисера віднесено до професіоналів (код професії 2455.2).

Посадові оклади працівників визначають виходячи з розмірів посадових окладів, установлених для фахівців відповідної категорії. Посадовий оклад працівнику, який обіймає посаду звукорежисера, установлюється залежно від тарифного розряду за Єдиною тарифною сіткою (ЄТС), а саме в межах 9–11-го тарифних розрядів (додаток 2 до Наказу № 745).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали