• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порушення закупівельного законодавства військовозобов’язаними

10.07.2019 203 0 1

Ситуація: аудитори провели моніторинг публічної закупівлі замовника та вказали у висновку на порушення порядку оприлюднення документів із публічних закупівель. Замовником є військова частина.

Чи можуть секретаря тендерного комітету – військовослужбовця притягнути до адміністративної відповідальності у цьому разі? Хто та за якою статтею КУпАП має складати адміністративний протокол на військовослужбовців? Чи може прокуратура скласти адмінпротокол за порушення військовослужбовцем закупівельного законодавства?

Чи може секретар-військовослужбовець відповідати за статтею КУпАП, якою передбачена відповідальність за недбале ставлення військової службової особи до військової служби в особливий період?

Згідно з визначенням, наведеним у ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

При цьому адміністративна відповідальність за недбале ставлення до військової служби установлена ст. 17215 КУпАП.

Для довідки. Cтаття 17215 КУпАП передбачає такі санкції:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали