• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна визнати учасника торгів переможцем, якщо він не подав усіх необхідних документів до тендерної пропозиції?

16.10.2019 211 0 0

Як визначено в п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), тендерною є документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником та оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках. ТД повинна містити перелік складових, установлених ч. 2 ст. 22 Закону № 922.

Так, законодавством передбачено обов’язкове включення до ТД одного або декількох кваліфікаційних критеріїв для учасників відповідно до ст. 16 Закону № 922 та інформації про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям.

Згідно з ч. 2 ст. 16 Закону № 922 замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:

  • наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
  • наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

При цьому зміст інформації, яку учасники мають підтвердити, а також перелік документів, якими учасники підтверджують свою відповідність критеріям, установленим у ТД, замовник визначає самостійно згідно із законодавством, з огляду на специфіку предмета закупівлі та з урахуванням дотримання принципів публічних закупівель, закріплених у ч. 1 ст. 3 Закону № 922.

Звертаємо увагу! ТД не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (ч. 3 ст. 5, ч. 4 ст. 22 Закону № 922).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали