• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Яка тривалість розгляду тендерної пропозиції?

11.09.2019 377 0 1

Як передбачено ч. 1 ст. 28 Закону № 922, оцінку тендерних пропозицій проводить автоматично електронна система закупівель (далі – ЕСЗ) на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.

Після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає їх на відповідність вимогам тендерної документації із переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною (ч. 4 ст. 28 Закону № 922). Строк розгляду такої пропозиції не повинен перевищувати 5 р. д. із дня її визначення найбільш економічно вигідною.

Водночас згідно із ч. 4 ст. 28 Закону № 922 замовник має право продовжити строк розгляду тендерної пропозиції до 20 р. д., обґрунтувавши це відповідними аргументами.

Підставами для продовження цього строку можуть бути:

  • необхідність звернутися до відповідного органу чи організації за отриманням даних щодо цієї пропозиції або учасника, зокрема для перевірки достовірності інформації, наданої учасником у пропозиції;
  • необхідність аналізу технічного завдання фаховими спеціалістами замовника, зокрема технічними спеціалістами (будівельниками, айтішниками та іншими), якщо серед членів тендерного комітету немає таких спеціалістів. Тобто в замовника можуть створюватися робочі групи для аналізу тих чи інших питань із технічних вимог до предмета закупівлі та технічної частини тендерної пропозиції учасника й надання за результатами аналізу відповідних висновків, рекомендацій для розгляду тендерним комітетом.

А тепер розберемося, як правильно продовжити строк розгляду пропозиції.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали