• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як у Звіті з ЄСВ відобразити перерахунок усіх виплат, нарахованих із січня по червень 2019 року?

31.07.2019 403 0 0

Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді (частина восьма)

В установі не було штатного розпису із січня по червень, оскільки не був призначений керівник. У липні штатний розпис затвердили і зробили перерахунок усіх виплат, нарахованих протягом указаного періоду (оклад, ранг, вислуга, надбавки, премії, відпусткові). У деяких працівників виявилися переплати, тобто дохід перевищує максимальну базу нарахування ЄСВ. Як відобразити у Звіті з ЄСВ усі нарахування?

Як визначено Законом від 24.03.95 р. № 108/95-ВР «Про оплату праці», заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому вираженні, яку за трудовим договором власник або вповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Згідно з Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Держстату від 13.01.04 р. № 5 (далі – Інструкція № 5), до фонду оплати праці (далі – ФОП) включаються нарахування найманим працівникам у грошовій та натуральній формі (оцінені в грошовому вираженні) за відпрацьований та невідпрацьований час, який підлягає оплаті, або за виконану роботу незалежно від джерела фінансування цих виплат.

До складу ФОП входять:

  • фонд основної зарплати;
  • фонд додаткової зарплати;
  • інші заохочувальні та компенсаційні виплати.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали