• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бюджетна звітність: складаємо разом

28.12.2018 559 0 5

У консультації розглянемо, на підставі яких нормативних документів та за допомогою якого сучасного програмного комплексу мають звітувати розпорядники бюджетних коштів, яким є склад бюджетної звітності та що відображається у тій чи іншій формі або додатку.

Концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленою розпорядженням КМУ від 20.09.17 р. № 649-р, у сфері фінансової та бюджетної політики передбачено удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів. Таке удосконалення включає також електронне звітування суб’єктів держсектору з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП).

У процесі реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016–2018 роки, затвердженого наказом Мінфіну від 28.11.16 р. № 1038, Державною казначейською службою (далі – ДКС) створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами (далі – АС «Є-Звітність»), яка відповідно до наказу ДКС від 27.12.17 р. № 421 введена в дослідно-промислову експлуатацію.

АС «Є-Звітність» передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та фондам загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (далі – клієнти ДКС), які подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу ДКС за місцем обслуговування (лист ДКС від 31.01.18 р. № 14-08/94-1951).

І вже починаючи з 10.04.18 р. органи ДКС налаштували АС «Є-Звітність» і надали можливість розпорядникам бюджетних коштів подавати звітність в електронному вигляді.

АС «Є-Звітність» є єдиною формою подання електронної звітності клієнтів ДКС і важливим кроком модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі, у яку, зокрема, закладено:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали