• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

З 14 травня 2015 року умови ведення бізнесу в Україні спрощені

Саме з цієї дати набрав чинності Закон України від 21 квітня 2015 року № 344-VIII «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу».


Цим Законом № 344, зокрема, передбачено можливість банків та інших фінансових установ відкривати рахунки платникам податків за наявності інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в органах ДФС як платника податків.

Також із вказаної дати банки та інші фінансові установи повинні надсилати повідомлення до органів ДФС про відкриття рахунків у день відкриття такого рахунка.

Крім того, цим документом запроваджено принцип мовчазної згоди у сфері оподаткування.

Так, якщо орган ДФС протягом встановленого строку (не пізніше наступного робочого дня з дня отримання повідомлення від фінансової установи про відкриття рахунка) не направив повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік в органі ДФС за мовчазною згодою - у час та дату отримання фінансовою установою повідомлення (квитанції) органу ДФС про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення.

Джерело: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

З 14 травня 2015 року умови ведення бізнесу в Україні спрощені