• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Продаж через Інтернет: як видавати чек?

ДФСУ на своєму сайті оприлюднила листівку «Щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу (наданні) товарів (послуг) через мережу Інтернет» від 08.06.2015 р. № б/н.

У цьому документі податківці нагадали, що суб’єкти господарювання при продажу товарів у мережі Інтернет, у тому числі фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку 2 та 3 груп (починаючи з визначеного Податковим кодексом України для кожної групи терміну), повинні застосовувати РРО та видавати покупцю розрахунковий документ.

Також податківці навели приклади розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) у мережі Інтернет.

Так, громадянин замовляє у розробника комп’ютерну програму. За умовами договору доставка та встановлення такої програми здійснюється через мережу Інтернет. Також через Інтернет у безготівковій формі здійснюється сплата коштів за її отримання (шляхом перерахування коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок). У цьому випадку, враховуючи, що розрахунки здійснювались у безготівковій формі (наприклад, за допомогою платіжних карток MasterCard, Visa), РРО не застосовується.

Якщо громадянин в інтернет-магазині замовляє товар для власних потреб, податківці пропонують 2 способи видачі розрахункових документів на покупку.

Перший спосіб передбачає видачу громадянину розрахункового документа (чека) за допомогою кур’єрської служби, яка може бути як сторонньою організацією, так і структурною одиницею інтернет-магазину.

Інший спосіб видачі громадянину розрахункового документа (чека) — пробиття його через зареєстрований на інтернет-магазин портативний РРО при переданні громадянину придбаного товару і сплаті ним коштів за його придбання.

Листівка:

Джерело: http://sfs.gov.ua/broshuri-ta-listivk...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Продаж через Інтернет: як видавати чек?