• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

На найближчі п’ять років заплановано 62 реформи

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020», що визначає основні напрямки розвитку країни. Цей документ включає в себе 62 реформи. З них пріоритетними визначені 8 реформ та 2 програми. Визначено 25 ключових показників успішності розвитку країни.

Як першочергові визначені:

1. Реформа системи національної безпеки і оборони;

2. Оновлення влади та антикорупційна реформа;

3. Судова реформа;

4. Реформа правоохоронної системи;

5. Децентралізація та реформа державного управління;

6. Дерегуляція та розвиток підприємництва;

7. Реформа системи охорони здоров’я;

8. Податкова реформа.

Серед пріоритетів також реалізація двох програм – енергонезалежності та популяризації України у світі і просування інтересів держави у світовому інформаційному просторі.

Реалізація Стратегії передбачає досягнення 25 ключових показників, що оцінюють хід виконання реформ та програм. Зокрема, планується, що у рейтингу Світового банку Doing Business Україна посяде місце серед перших 30 позицій, рейтинг за зобов’язаннями в іноземній валюті за шкалою рейтингового агентства Standard and Poors становитиме не нижче інвестиційної категорії «ВВВ», валовий внутрішній продукт (за паритетом купівельної спроможності) у розрахунку на одну особу, який розраховує Світовий банк, підвищиться до 16 000 доларів США.

Чисті надходження прямих іноземних інвестицій до 2020 року мають скласти понад 40 млрд доларів США, витрати на національну безпеку і оборону – не менше 3 відсотків від ВВП. За індексом сприйняття корупції, який розраховує Transparency International, Україна має увійти до 50 кращих держав світу.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2015/01...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

На найближчі п’ять років заплановано 62 реформи