• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Допомога по тимчасовій непрацездатності не є базою нарахування та утримання єдиного внеску

Допомога по тимчасовій непрацездатності, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами, що виплачуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, не є базою нарахування та утримання єдиного внеску. Адже особливості виплати матеріального забезпечення за соціальним страхуванням внутрішньо переміщеним особам (громадянам України, які переселилися з тимчасово окупованої території, території проведення АТО або зони надзвичайної ситуації) визначаються Кабінетом Міністрів України (ст. 3 розділу VII Закон України від 23.09.99 р. № 1105-XIV "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування").

Роботодавці є страхувальниками для осіб, що отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності, які згідно із частиною шостою ст. 7 Закону № 2464 здійснюють нарахування єдиного внеску за таких платників за рахунок сум, на які єдиний внесок нарахований.

Фонд соціального страхування України не є роботодавцем для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, то допомога по тимчасовій непрацездатності, що виплачується за рахунок коштів зазначеного Фонду, не є базою нарахування та утримання єдиного внеску.

(Лист ДФС України "Про надання роз’яснення" від 20.05.2015 року №17749/7/99-99-17-03-01-17)

Джерело: http://chp.com.ua/all-news/item/34722...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Допомога по тимчасовій непрацездатності не є базою нарахування та утримання єдиного внеску