• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Децентралізація дасть місцевим бюджетам у 2015 році додатково 45 млрд грн

За заявою міністра фінансів Наталії Яресько, поправки до Бюджетного й Податкового кодексів, ухвалені наприкінці 2014 року, та передача місцевим бюджетам низки податків і зборів дадуть їм у 2015 році додатковий ресурс у 45 млрд грн.

«Бюджетний кодекс закладає нову систему міжбюджетних відносин і перші паростки децентралізації. Уряд дає більший ресурс місцевим бюджетам, водночас збільшує їх відповідальність за витрати і вводить м'яке стимулювання до створення ефективних громад», - написала вона у своєму блозі в Facebook.

За словами міністра фінансів, уряд передає місцевим бюджетам: 10% податку на прибуток підприємств; 100% державного мита; 100% плати за надання адміністративних послуг; 80% екологічного податку; з нових платежів - акцизний податок, 25% плати за надра; податок на майно (комерційна нерухомість, легкові автомобілі з об'ємом двигуна понад 3 тис. куб. см); єдиний податок; податок на прибуток комунальних підприємств, місцеві збори.

«І найголовніше - на заміну системі балансування доходів і витрат ми пропонуємо принципово нову систему вирівнювання податкоспроможності території», - вважає глава Мінфіну.

Джерело http://ua.interfax.com.ua/news/genera...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Децентралізація дасть місцевим бюджетам у 2015 році додатково 45 млрд грн